Όταν έρχονται εκλογές επιβάλεται να κάνουμε και ένα αντίστοιχο επεισόδιο. Σήμερα έχω δίπλα μου ως co-host τον Άγγελο Μουζακίτη και "ανακρίνουμε" μαζί τον market analyst Χάρη Λαλάτση, ιδρυτη ενός boutique market research agency, της Ierax Analytix.
Ο Χάρης λοιπόν έχει εκτενή εμπειρία πάνω στην πολιτική έρευνα και ξέρει τι παίζει πίσω από αυτό το συναρπαστικό αλλά σκιώδες industry. Να τι μαθαίνουμε:
Λινξ
Δες όλες τις λεπτομέρειες για το Email Marketing Course μου εδώ: https://iamnontas.com/email-course/
Γράψου στο Email Marketing Live Course μου: https://iamnontas.com/email-course/
Podcast links
Προσωπικά links
Όταν έρχονται εκλογές επιβάλεται να κάνουμε και ένα αντίστοιχο επεισόδιο. Σήμερα έχω δίπλα μου ως co-host τον Άγγελο Μουζακίτη και "ανακρίνουμε" μαζί τον market analyst Χάρη Λαλάτση, ιδρυτη ενός boutique market research agency, της Ierax Analytix.
Ο Χάρης λοιπόν έχει εκτενή εμπειρία πάνω στην πολιτική έρευνα και ξέρει τι παίζει πίσω από αυτό το συναρπαστικό αλλά σκιώδες industry. Να τι μαθαίνουμε:
Λινξ
Δες όλες τις λεπτομέρειες για το Email Marketing Course μου εδώ: https://iamnontas.com/email-course/
Γράψου στο Email Marketing Live Course μου: https://iamnontas.com/email-course/
Podcast links
Προσωπικά links