Σε αυτό το επεισόδιο ο Νώντας μιλάει με τον Σπύρο Ανδριανό από τους Men of Style για το πώς έχουν στήσει αυτή την πολύ πετυχημένη επιχείρηση και το πώς έχουν γίνει οι ηγέτες του personal development για τους άντρες. Μιλάμε για business, για marketing, αλλά και το πως αλληλεπιδρούν με αυτά οι κοινωνικές αλλαγές στις σχέσεις άντρα-γυναίκας τα τελευταία χρόνια. Πιο συγκεκριμένα:
Λινξ
Δες όλες τις λεπτομέρειες για το Email Marketing Course μου εδώ: https://iamnontas.com/email-course/
Γράψου στο Email Marketing Live Course μου: https://iamnontas.com/email-course/
Podcast links
Προσωπικά links
Σε αυτό το επεισόδιο ο Νώντας μιλάει με τον Σπύρο Ανδριανό από τους Men of Style για το πώς έχουν στήσει αυτή την πολύ πετυχημένη επιχείρηση και το πώς έχουν γίνει οι ηγέτες του personal development για τους άντρες. Μιλάμε για business, για marketing, αλλά και το πως αλληλεπιδρούν με αυτά οι κοινωνικές αλλαγές στις σχέσεις άντρα-γυναίκας τα τελευταία χρόνια. Πιο συγκεκριμένα:
Λινξ
Δες όλες τις λεπτομέρειες για το Email Marketing Course μου εδώ: https://iamnontas.com/email-course/
Γράψου στο Email Marketing Live Course μου: https://iamnontas.com/email-course/
Podcast links
Προσωπικά links